close
تبلیغات در اینترنت
ترفندهای یاهو

براي جستجو در سايت کلمه کليدي مرتبط با مطلب مورد نظر خود را وارد کنيد .

×
با عضويت در سامانه خبرنامه پيامکي سايت از جديدترين خبر ها از طريق گوشي همراه خود با خبر شويد
براي عضويت در خبرنامه پيامکي، اطلاعات خود را وارد کنيد
نام شما:
موبايل شما:
×
سایت بیا تو امنیت

تبليغات هزينه نيست ، بلکه سرمايه گذاري است

جهت سفارش تبليغات کليک کنيد ...

فناوری کوکی چیست؟

فناوری کوکی چیست؟

فناوری کوکی که کوکیهای  HTTP و یا کوکیهای وب نیز نامیده میشوند،توسط وب سایتها به کارگرفته می شوند. فناوری کوکی برای نگهداری اطلاعات کاربران استفاده میشود.شناسایی کاربران بر اساس اطلاعات را تسهیل می نماید.

فناوری کوکی چیست؟


کوکی یک تکه از متن است که توسط یک سرور به سرویس گیرنده وب ارسال شده و بعد دوباره توسط سرویس گیرنده بازگردانده می شود.این اتفاقی است که در هر بار استفاده در سرور رخ می دهد. معمولا یک کوکی شامل پیام یا اطلاعات متنی(Text)با کمتر از 255 کاراکتر و حجمی حدود چند کیلو بایت است. فناوری کوکی معمولا برای احراز هویت کاربران وب سایت و همچنین برای حفظ اطلاعات مربوط به آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش: استفاده همزمان بیشتر از یك ID یاهو و مسنجر !!!

شاید برایتان پیش آمده باشد كه بخواهید همزمان با استفاده از 2 آیدی خود در مسنجر با دوستان خود چت كنید و یا همزمان هم یاهو آیدی جدید و هم یاهو آیدی قدیمی خود را روشن داشته باشید !
 

آموزش یاهو مسنجر

 

ابزارهای كوچك زیادی با عنوانهای Yahoo Multi login و یا yahoo Mutiple logins  برای اینكار ساخته میشود ،‌ ولی آیا میتوان به همه آنها اطمینان كرد ؟!!!
معمولا افراد سودجو با استفاده از ادغام تروجان ها و برنامه های مخرب در اینگونه ابزار اقدام به ربودن اطلاعات شخصی كاربران می نمایند .

 
در این پست آموزش استفاده همزمان از دو یا چند یاهو مسنجر با كمك تصویر و بدون نیاز به هیچ برنامه و ابزاری را خواهید خواند...

 آموزش ویدئویی استفاده از چند یاهو در ویندوز 7 نیز به ادامه مطلب اضافه گردید . . .

مخفی شدن تنها برای یک ای دی خاص در یاهو مسنجر

 

 

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در محیط نرم افزار Yahoo Messenger باشید وبا ورود بک شخص، وضعیت خود را به Invisible تغییر دهید. طبعا با این عمل، شما برای تمامی Add هایتان به صورت خاموش درخواهید آمد که چندان جالب نیست. با بهره گیری از این ترفند میتوانید کاری کنید که تنها .............

ادامه مطلب رو بخونید:

روش های عملی جهت بدست آوردن Password دیگران در یاهو

. حدس زدن Password فرد : با کمی صرف وقت و آزمایش چندین کلمه معروف می توانید پسورد فرد را پیدا کنید! در ضمن بسیاری از افراد پسورد خود را کلمات و اعداد ساده ای همچون 123456 و ....  می گذارند. 
 

 2. روش Brute Force :این روش در برنامه های مختلفی که در تاپ هک نیز قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد که با اختیار گذاشتن یک دیکشنری از لغات یا فایل متنی به آن, می توانند این کلمات را تک تک و در زمانی کوتاه به عنوان پسورد فرد چک کنند و در صورت تطابق آن کلمه با پسورد  به شما اخطاری می دهند.(این روش بدلیل سرعت پایین اینترنت در ایران توصیه نمی گردد.)

وبقیه  در ادامه مطلب :